Witamy na naszej stronie


Sekcja Finansowo-Księgowa


Czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00
Główny Księgowy - Jan Bajno - tel. (86)276 36 03, wew. 309
e-mail: jbajno@szpitalzambrow.pl


Pokój Księgowych - tel. (86)276 36 06, wew. 305
e-mail: ksiegowosc@szpitalzambrow.pl




Sekcja Służb Pracowniczych


Czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00
Kierownik - Katarzyna Kożuchowska - tel. (86)276 36 04, wew. 301
Referent ds. kadrowych - Aneta Milewska

e-mail: kkozuchowska@szpitalzambrow.pl




Sekcja RUMiDCh


Czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00,
tel. (86)276 36 11 wew. 254
Kierownik - Artur Gwardiak - tel. (86)276 36 10, wew. 255
e-mail: agwardiak@szpitalzambrow.pl



Sekcja Gospodarczo-Techniczna


Czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00
Kierownik - Andrzej Minko tel. (86)276 36 08, wew. 313
e-mail: aminko@szpitalzambrow.pl


Elektrycy - tel. (86)276 36 56, wew. 135
Kierowcy - tel. (86)276 36 62, wew. 263



Sekcja Żywienia


Czynna codziennie w godz. od 8:00 do 18:00,
Tel. (86)276 36 54, wew. 127




Sekcja Higieny


Czynna w dni powszednie od 7:25 do 15:00,
Kierownik - Marzena Sierzputowska tel. (86)276 36 61 wew. 262
e-mail: msierzputowska@szpitalzambrow.pl




Naczelna Pielęgniarka
Pielęgniarka ds. Epidemiologii i Jakości


Mgr Beata Krystosiak - posiadane specjalizacje:


tel. (86)276 36 21, wew. 112
Od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00
e-mail: bkrystosiak@szpitalzambrow.pl




Radca Prawny


Marek Marcin Biernacki - tel. (86)276 36 03, wew. 309
Piątki w godz. od 9:00 do 13:00




Specjalista ds. BHP
Inspektor ds. OC


Joanna Jastrząb - tel. (86)276 36 09, wew. 311
Od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00
bhp@szpitalzambrow.pl




Inspektor ds. Zaopatrzenia


Tadeusz Baczewski - tel. (86)276 36 08 wew. 313
Od poniedziałku do piątku w godz. od 7:25 do 15:00
tbaczewski@szpitalzambrow.pl




Ostatnia aktualizacja w dniu:   r.

© Szpital Powiatowy w Zambrowie     powrót strona główna