SZPITAL POWIATOWY W ZAMBROWIE SP. Z O.O.
KRS 0000130730; NIP 723-15-29-454; REGON 451153332
18-300 Zambrów,ul. Papieża Jana Pawła II 3,
woj. podlaskie
WYKAZ ADRESÓW E-MAIL
Lp. Nazwa Adres e-mail
1 Prezes - Bogusław Dębski bdebski@szpitalzambrow.pl
2 Sekretariat sekretariat@szpitalzambrow.pl
3 Sekcja Finansowo-Księgowa księgowosc@szpitalzambrow.pl
4 Główny Księgowy - Jan Bajno jbajno@szpitalzambrow.pl
5 Kadry - Ewa Wyzner ewyzner@szpitalzambrow.pl
6 Płace - Elżbieta Baczewska ebaczewska@szpitalzambrow.pl
7 BHP - Joanna Jastrząb bhp@szpitalzambrow.pl
8 Pełnomocnik d/s ZSZ - Marlena Dackiewicz mdackiewicz@szpitalzambrow.pl
9 Sekcja Rejestr Usług Medycznych i Dokumentacji Chorych rum@szpitalzambrow.pl
10 Sekcja RUMiDCh - Kierownik agwardiak@szpitalzambrow.pl
11 Zaopatrzenie - T Baczewski tbaczewski@szpitalzambrow.pl
12 Sekcja Gospodarczo-Technicz. - Andrzej Minko aminko@szpitalzambrow.pl
13 Dział Farmacji - Katarzyna Wojtkowska apteka@szpitalzambrow.pl
14 Pielęgniarka Naczelna - Beata Krystosiak bkrystosiak@szpitalzambrow.pl
15 Piel. ds. Higieny Szpitalnej - Marzena Sierzputowska msierzputowska@szpitalzambrow.pl
16 Informatyk - Piotr Babis informatyk@szpitalzambrow.pl
17 Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oaiit@szpitalzambrow.pl
18 Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii,
Oddziałowa - Bożena Wagner
bwagner@szpitalzambrow.pl
19 Oddział Wewnętrzny wewnetrzny@szpitalzambrow.pl
20 Oddział Wewnętrzny, Oddziałowa - Katarzyna Paplińska kpaplinska@szpitalzambrow.pl
21 Oddział Chirurgiczny chirurgia@szpitalzambrow.pl
22 Oddział Ginekologiczno-Położniczy ginekologia@szpitalzambrow.pl
23 Oddział Dziecięcy dzieciecy@szpitalzambrow.pl
24 Szpitalny Oddział Ratunkowy izbap@szpitalzambrow.pl
25 Poradnia Rehabilitacji Leczniczej rehabilitacja@szpitalzambrow.pl
26 Dział Diagnostyki Obrazowej ddo@szpitalzambrow.pl
27 Laboratorium laboratorium@szpitalzambrow.pl
28 Pracownia Bakteriologii bakteriologia@szpitalzambrow.pl
29 Pracownia Serologii serologia@szpitalzambrow.pl
30 POZ - Nocna i świąteczna opieka zdrowotna poz@szpitalzambrow.pl
31 Inspektor Ochrony Danych Osobowych amilewska@szpitalzambrow.pl


WYKAZ NR TELEFONÓW W SZPITALU

Ostatnia aktualizacja w dniu:   r.

© Szpital Powiatowy w Zambrowie     powrót strona główna